עבור לתוכן

Kayo

משתמש כבוד
 • הודעות פעילות

  109
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Kayo

 1. כן זה ממש נכון אבל גם משהו שלא ציינת זה שיש דמויות שיכולות לעשות ''קאמבק'' ואחרי כמה פעמים שהן מתות הן יכולות לאט לאט להחזיר את המשחק למצב של ''שוויון'' ואחרי כמה זמן אפילו לנצח. לרוב הדמויות האלו הן של הג'אנגל כי אין להן ליין אחד שהן יכולות באמת להפסיד לאותו צאמפ כמה פעמים ברציפות,יש להן יותר סיכוי למצוא צאמפים יותר חלשים מהן בכל ליין שהן יכולות ''לקנטר'' ובכך לגרום למהפך במשחק (זה מקרים מאוד "נדירים" אמנם אבל הם קיימים וזה בטוח .
 2. אז שלחתי בקשה בדיס אנא אשר בכדי שנוכל להמשיך
 3. שלחתי לך בקשה בדיס אנא אשר בכדי שנוכל להמשיך.
 4. תסדר את ההגדרות שלך לפרינד ריקווסטס (עשית שאי אפשר לשלוח לך וככה אי אפשר להתקדם.) ותעדכן כשסידרת.
 5. שלחתי לך הודעה בדיס שם אעדכן אותך לגבי מועד הבחינה.
 6. שמח שהצלחתי לעזור :).
 7. עוד משהו, הרגע בדקתי בפורום העזרה של יוביסופט ומישהו שם אמר שנתקל באותה הבעיה ושרק לאחר שהוא ניתק את המסך השני שלו מהקונטרול פאנל בנווידיה רק אז עבד לו המשחק. תנסה גם אם יש לך מסך שני ותעדכן. בהצלחה.
 8. אני ממש לא בטוח לגבי זה. (פעם ראשונה שאני רואה סוג כזה של בעיה בפתיחת משחק כלשהו) אבל תנסה אולי לכבות את האנטי וירוס אם יש לך (יכול מאוד להיות שהוא סוגר לך את זה אוטומטית בכל פעם שאתה מנסה לפתוח את המשחק אבל אני לא סגור על זה כי כמו שאמרת את הfar cry 5 הוא אישר לך לפתוח אז זה מאוד מבלבל) אם זה לא עזר תנסה לפתוח as administrator ואולי זה יעבוד. מעוד צדדים אם עד עכשיו שום דבר לא עזר תנסה לבדוק אולי המשחק פתוח לך בtask manager אם כן פשוט תעשה ''end task '' ואז זה יעבוד. עד עכשיו בינתיים זה כל מה שאני יודע על בעיות פתיחת משחקים בינתיים אנסה לברר לך את זה מכל מני מקורות מידע ו
 9. תנסה לעלות ליוטיוב על ''לא רשום'' ככה זה לא נותן לצפות.
 10. אתה יכול לשלוח הקלטה של הקטע בו המשחק קורס לך? אני חושב שאני יודע איך לעזור אבל אני לא בטוח באיזה סוג Error מדובר.
 11. איזה נשק הייתם קונים ולמה
 12. מה הכי עדיף ולמה אתם מתחברים
 13. שלחתי לך בקשה בדיס אנא אשר בכדי שנוכל להמשיך.
 14. שלחתי בקשה בדיס אנא אשר בכדי שנוכל להמשיך. (דרך אגב, אין דבר כזה להיות אדמין רק בריטייק אחד.)
 15. יש המון שיטות. שיטת ה''עקוב אחרי חצי עולם ותגיע ל1000 בשנייה'' שיטת ה''הוסף בוטים שעושים לך מלא עוקבים ולייקים על פוסטים'' שיטת ה''העלה תוכן שהמון אנשים יתעניינו בו וקבל מלא עוקבים ולייקים'' ושיטת הלעלות פשוט מלא פוסטים בתדירות גבוהה עד שתתפרסם. כמובן שמשיתופים תוכל להתפרסם גם אבל זאת לא שיטה זאת דרך בחירה.
×
×
 • צור חדש...