עבור לתוכן
 חדשות הקהילה

Afik

בעלים
 • הודעות פעילות

  65
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

שיר פרופיל

מוניטין

0 Neutral

3 עוקבים

אודות Afik

מבקרים אחרונים

956 צפיות בפרופיל
 1. נתחיל בזה שאתה לא אמור לפתוח לחבר שלך טופס אבל אתייחס לעניין. המשתמש נמצא כצ'יטר ובעל עבר כצ'יטר. יש לו בסטים 30 חברים ומתוכם חצי עם VAC BAN כולל המשתמש הישן שלו עם VAC. https://steamcommunity.com/profiles/76561198262974494 בהצלחה בהמשך!
 2. האם אתם משחקים קומפים?
 3. מה אתם חושבים על חוסר העדכונים במשחק? למה VALVE הפקירה את המשחק ולא עדכנה אותו מעל שנה לדעתכם?
 4. קיבלת מענה כבר באשכול הקודם. ננעל.
 5. Afik

  CC pack

  תודה על הפרסום! נראה מצוין!
 6. אני שמח להכריז שאחרי שבועיים שהיינו למטה השרתים חוזרים ובגדול! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ קישורים: פורום: https://gamingzone.co.il קהילות משחק: https://bans.gamingzone.co.il ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ שרתי דיסקורד: דיסקורד ראשי & קונטר סטרייק: http://bit.ly/gzdisc דיסקורד ראסט: http://bit.ly/gzrustd דיסקורד מיינקראפט: http://bit.ly/gzmcd דיסקורד פיבאם: http://bit.ly/gzfived ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ מצפים לראותכם בפתיחה הגדולה ביום חמישי ה 16/01/2020 בשעה 17:00!
 7. מהי הדמות האהובה עליכם?
 8. אני דיי בטוח שדיברנו על זה בשרת אחי. שאפגוש אותך בשרת אני אתן לך דיילי חדש.
 9. באמת עשית טרולים, אני הייתי בשרת. בנוסף העונשים כבר נגמרו. יום טוב!
 10. הגרלה על 5 משחקים רנדומליים לסטים! כל יום שני תיערך בפורום הגרלה על 5 משחקים רנדומליים לסטים! איך זוכים?: ◄נכנסים לשרת הדיסקורד - https://discord.gg/kxVhdN8 ◄נכנסים לקבוצת הסטים - http://bit.ly/gzsteam ◄מגיבים "סיימתי". ואתם בהגרלה! התוצאות יהיו ביום חמישי בערב! בהצלחה לכולם!
 11. הצעות לפלאגינים \ שיפורים בשרתים (פרס קרדיטים) אנחנו מחפשים הצעות לפלאגינים מיוחדים או לשיפורים מגניבים לשרתים. הציעו כל העולה על דעתכם. כל הצעה שתתקבל תזכה את המציע ב 10,000 קרדיטים! אין הגבלה לכמות הזכיות וכמות הקרדיטים יכולה להשתנות לפי תועלת ההצעה.
×
×
 • צור חדש...