עבור לתוכן
קרא עוד
 חדשות הקהילה

Afik

בעלים
 • הודעות פעילות

  43
 • Donations

  0.00 USD 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

שיר פרופיל

מוניטין

0 Neutral

3 עוקבים

אודות Afik

מבקרים אחרונים

291 צפיות בפרופיל
 1. ציטוט מתוך מגזין הסוני הראשי - מתוך מגזין Sony Official אחת מההכרזות הגדולות בחודש שעבר הייתה חשיפת PlayStation 5 ותכונות חדשות שיגיעו עם הקונסולה. אחד ממפתחי קונסולת PlayStation 5 חשף שמעבד הקונסולה יכיל 8 ליבות בטכנולוגיית ייצור של 7NM מבית AMD וכרטיס מסך מבוסס ארכיטקטורת Navi מבית AMD גם כן. הדוגמה היחידה שנחשפה אודות יכולות הקונסולה החדשה היא מהירות הטעינה של המשחק Spiderman שיצא בשנה שעברה לפלייסטיישן 4 ונמדדה על בערך 15 שניות אל מול הקונסולה החדשה שבה מהירות הטעינה עומדת על חצי שנייה בלבד. היכולת לכך עומדת בזכות כונן ה־SSD המיוחד שנוצר עבור קונסולת הדור הבא. פרטים נוספים אשר הגיעו מדובר החברה מדברים על כך שכונן SSD במהירות גבוהה הוא המפתח לפיתוח הדור הבא שכן המושג ''מסכי טעינה'' שייך לדור הקודם ובכך מאפשר למפתחי המשחקים ליצור חוויות חדשות וייחודיות במשחקים שלהם. הקונסולה החדשה לא תושק השנה, אבל הציפייה אליה כבר מתחילה להיות מורגשת.
 2. הצעות לפלאגינים \ שיפורים בשרתים (פרס קרדיטים) אנחנו מחפשים הצעות לפלאגינים מיוחדים או לשיפורים מגניבים לשרתים. הציעו כל העולה על דעתכם. כל הצעה שתתקבל תזכה את המציע ב 10,000 קרדיטים! אין הגבלה לכמות הזכיות וכמות הקרדיטים יכולה להשתנות לפי תועלת ההצעה.
 3. Afik

  בקשה לאדמין Kesyop

  נדחה.
 4. Afik

  בקשה לאדמין gooyava

  התקבלת.
 5. Afik

  בקשה לאדמין ליאור

  נדחה.
 6. Afik

  רוצה ליהייות אדמין

  נדחה.
 7. Afik

  רוצה ליהייות אדמין

  נדחה. LOL
 8. Afik

  בקשה לאדמין R3tr0w

  נדחה.
 9. Afik

  בקשה להורדת באן

  צור קשר בדיס Afik#8504
 10. דבר איתי בדיסקורד Afik#8504
 11. Afik

  בקשה לאדמין Ouseツ

  התקבלת!
 12. Afik

  בקשה לאדמין tal_20500

  התקבלת
 13. Afik

  רוצה ליהייות אדמין

  נדחה
 14. Afik

  רוצה ליהייות אדמין

  תגיש לפי הטופס!
 15. וגם, שועלים מצטרפים למשחק החל מהעדכון הבא! לאחרונה, יצא ל- MInecraft עדכון Snapshot חדש. עדכוני ה- Snapshot הם עדכונים היוצאים לפני היציאה של הגירסה החדשה במשחק על מנת ששחקני המשחק יוכלו להתנסות באפשרויות החדשות שנוספו. בעדכון האחרון, למשחק התווספו המון דברים וביניהם, ניתן לראות ציורים זזים על גבי מסגרות הציור. לאחר שהתנסו, שחקני המשחק מצאו שניתן לשלב מספר מסגרות ובכך להקרין סרטונים ארוכים על גבי המסכים. הדוגמה הטובה ביותר קיבלה המון תאוצה באתר הפורומים Reddit ובה ניתן לראות איך הצליחו שחקני המשחק להקרין את הפתיח של "Gravity Falls".
×